| EmySweety a întrebat:

Stiti vr-un joc dragut care sa semene cu Conquer? Care sa merite jucat happy

Răspuns Câştigător
| RainbowNeos a răspuns:

Un joc popular este Pockie Ninja cu personaje din animeurile Naruto si Bleach; pot sa zic ca este destul de avansat cu multe arii pe care le poti aborda:sa-ti cresti animalutze,impreuna cu alti jucatori sa participati la infrangerea unor elite sau bosi din alte jocuri,sa te duelezi in arene in diferite grade de dificultate cu alti jucatori; de asemenea iei iteme (haine-aici uniforme apartinand personajelor din desenele amintite mai sus=outfituri, arme, mancaruri etc.) Nu se ridica la nivelul unui MMORPG dar pentru un joc online are o prestatie mai mult decat buna! Chiar daca nu esti o impatimita a desenelor animate cu ninja, vei poposi ceva timp in aceasta lume plina de aventuri!winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schoken