| Mijajev_Daiana_2000 a întrebat:

Stiu ca intrebarea mea nu are sens, dar ce animal de companie imi recomandati? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| GeaLuana a răspuns:

Pai.
Un prieten loial ar fi câinele. De ce? Pentru că mereu se bucură când vi acasă, învață ușor trucuri, e destul de curat și nu prea ai mulți bani de aruncat în urma lui, exceptând vaccinurile și dacă se îmbolnăvește.
O pisică mie personal nu mi-ar place. De ce? Deoarece nu se bucură când tu te bucuri, nu se joaca cu tine la fel ca un câine, te-ai prins tu de idee.
Papagalul ar fi de asemenea o idee bună. E destul de inteligent, totuși, e o pasăre, dar ai grijă că va face multă multă multă gălăgie.
Cam aceste animale mi le-aș lua eu, personal.
O seară bună și sper că te-am ajutat :*!

1 răspuns:
| DELFINI a răspuns:

Caine!