| GeorgianaGeo1 a întrebat:

Stiu sa dansez si vreau sa ma duc la dansuri, sunt din buzau, daca stie cineva vreun loc in care sa ma duc sa dansez.stiu palatul copiilor si am auzit ca acolo nu se plateste dar este cam departe de unde stau eu nu prea mai stiu locuri. Va multumesc mult, dau fundita!

2 răspunsuri:
| mo0nlight a răspuns:

Pai si eu sunt din buzau si am fost la dans sportiv 2, 3 anibig grin
Este o sala chiar in curtea scolii 12... dar nu mai stau acolo si nu stiu daca mai este deschis pentru ca am auzit ca acum se face in alta parte...nu stiu unde, poate unirii happy

| GeorgianaGeo1 explică:

Vreau sa dansez dans sportiv :d