| Anndrreiiutta a întrebat:

Sunt din orasul Iasi. As vrea sa va intreb cine doneaza (fara bani) yorkshire terrier as vrea si eu unul. Multumesc. La revedere.

4 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Nu prea cred ca o sa gasesti pe cineva care doneaza yorkshire, deoarece se nasc foarte putini pui 1-max3.Si din acest motiv se dau cu foarte multi bani. Poate gasesti un alt caine care iti place pe site-ul asta http://www.adoptiicaini.ro/cat/iasi/

| eek a răspuns:

Am pisici daca vreihappy

| Anndrreiiutta explică (pentru eek):

Ce rasa sunt pisicile care le ai eek?

| eek a răspuns (pentru Anndrreiiutta):

Europeana.hee hee) asa se cheama pe siteurile de adoptii.e pisica normala.da is foarte dragute... daca vrei poze