| anaros a întrebat:

Sunt din zalau judetul salaj si imi doresc foarte mult un catel de talie mica pe care sa pot sal tin in apartament. Insa nu am destui bani pentru a-mi cumpara unul, am tot vazut anunturi pe net cu caini de vanzare dar cel mai ieftin a fost 100 euro. Deci daca sunteti de prin zona sau stiti pe cineva de prin zona asta care vrea sa doneze sau sa vanda la un pret mai mic va rog anuntatima urgent...crying(

Răspuns Câştigător
| Anda_5897 a răspuns:

Eu sunt din zalau si vreau sa zic ca nu vei gasi un caine de talie mica mai ieftin. Totusi, cauta la cluj. Aici ai putea sa gasesti daca cauti bine. Funda?

4 răspunsuri:
| CB a răspuns:

Buna.Nu sunt din zona ta dar am auzit tot mai des de niste 'adaposturi' pentru caini unde poti inchiria unul pe o perioada de timp. din pacate nu va fi al tau si daca te vei atasa de el. Dar merita sa incerci macar ca o perioada de testare sa vezi daca poti creste unul sau nu.

| kyda bwai nene a răspuns:

Si eu as vrea unul si nu sunt din zalau nu stiu ce sa fac crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti patetici! daca ati iubii intr-adevar animalele sunt mii care asteapta un stapan in adaposturi.voi nu sunteti iubitori de animale si copilasi cu mofturi

| pitbull_5352 a răspuns:

Ia nr meu de telefon am un caine de talie mica si til vand la 200 de lei