| NerV a întrebat:

Sunt interesat sa fac cursuri de dresaj canin(eu, nu sa dresez cainele). Iubesc cainii si as vrea sa ma perfectionez mai intai in dresarea lor pentru ca apoi sa am cunostintele necesare pentru a putea intelege mai bine psihologia canina.

Sunt din Ploiesti si as vrea sa stiu daca undeva in oras sau in apropiere se organizeaza astfel de cursuri sau daca sunt dresori interesati sa accepte un "ucenic".

Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| UZZY30 a răspuns:

Ai putea sa iti dresezi singur cainele :www.cainiutilitari.ro invata de la profesionisti.