| nfsP a întrebat:

Tata este plecat la servici si majoritatea timpului il petrec singur. Vreau un animalut mic dar nici prea mic. Un animalut normal care sa nu faca galagie si mizerie excesiva. Niste sfaturi si de animal si de rasa va rogbig grin

6 răspunsuri:
| ytalyanu a răspuns:

Ia-ti un hamster

| PoisonJuke a răspuns:

Iati o pisica, face galagie doar cand ii ie foamelaughing. In rest sta la tine in brate si o mangai, in fine a mea sta pe calculator ca se incalzeste si e bine pentru ealaughing

| đ a răspuns:

Incearca un caine de apartamentwinking. talie medie, medie-mica sau mica. depinde ce rase iti plac. daca nu, un papagal. eu de cand ma stiu am papagali si sunt unele din cele mai minunate animale de companie. incearca nimfe sau micul alexander happy. nu fac chiar atat de multa galagie. in general daca camera e luminata (lumina naturala, de afara) sau daca ai geamul deschis mai urla :d. papagalul meu cand aude salvarea sau alarme de masini ciripeste laughing. e frumos sa ai ciripit in casa, mai ales iarnawinking.

| cineva_9298 a răspuns:

Banuiesc ca nici caine nu vrei atunci ar fi dragut un porc de guineea

| cineva_9298 a răspuns:

Gamer06: nu e o idee buna pisica zgarie miorlaie la 5 noaptea sare pe masa proprie esperienta am pisicasad

| nfsP explică:

Ms pentru raspunsuri am sa aleg un hamster m-am hotarat big grin