| iliteo a întrebat:

Știe cineva cât costă un acvariu mic? Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| Mee a răspuns:

5 lei maxim:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un acvariu mic (pana in 30 l) costa in jur de 20-30 lei (facut din sticla "chioara".

| atn93 a răspuns:

Depinde cat de mic, 4-5 litri sau mic inseamna si 20 de litri fata de unul de 100, depinde cum vrei sa fie(cu capac si neon sau fara) preturile ar porni de la cativa zeci de lei pana la cateva milioane. uneori gasesti cate ceva bun si pe internet la mana a2a de exemplu pe www.okazii.ro difera preturile proportional cu calitatea materialelor, grosimea sticlei (indicat este sa fie mai groasa pentru a nu fi riscul sa se sparga). inainte de a lua un acvariu trebuie sa stii si ce si cati pesti vrei sa pui in el. unii nu traiesc mult in acvarii mici.

| Andre a răspuns:

Euy am unul de 250 de litri si tatal meu l-a facut e super ca in magazin este 10 milioane sau 25 depinde unde te duci dau unu mic costa 30 40 de lei ceva de genu

| sufletzel a răspuns:

Un acvariu de 25 l echipat cu tot ce ii trebuie costa 200 ron. Chiar azi am intrebat ca si eu imi doresc pesti.

| cornel a răspuns:

30 lei