| deea1919 a întrebat:

Toti cei care iubesc animalele ar trebui sa intre aici http://animalutzee.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| DemonicaMrx a răspuns:

Cele mai draaaaaaaaaaaaaaagute animalute din luuuuuuume! sunt ca niste ingeri cazuti din cer! sunt ca niste diamante sau ca niste rubine! le adoooooooooooooooooooor! sunt de ne pretuit asta cred eu! iti muuuuuuuuultumesc enorm ca mi-ai dat siteul!
niste ingerasi!
:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

7 răspunsuri:
| Helpeeer a răspuns:

Am intrat... funda si vot?

| ReggaeGirl a răspuns:

Super site-ul! Animalutzele sunt foarte dragalase! Multumesc mult ca mi-ai dat site-ul!

| Coolpink a răspuns:

Albici mi s-a parut cel mai dragut ...ador catelusi.

| smile20000 a răspuns:

Ms de site deoarece pentru ca fiecare rasa de caine este unica in felul lui

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ce dragut love strucklove strucklove struck

Mi-au placut cateii puppy dog eyes si in special iepurasul.

Sper ca te-am ajutat happy

| Kennysa a răspuns:

Multumesc pentru site,superbe, ador animalele, am avut foarte multe!