| publicname a întrebat:

Un site cu cel mai bun HOROSCOP?

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Iata horoscopul saptamanal al Uraniei in emisiunea" Pasul Fortunei" :www.uran1a.wordpress.ro_horoscop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.astrodestin.ro sper sa iti fie de folos;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urmaresc site-ul www.horoscopurania.ro si sunt multumit de calitatea informatiei. Au articole interesante si unele chiar adevarate si folositoare. Incercati si voi, sigur o sa gasiti ceva pe placul vostru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zodia-ta.ro

| anca_7959 a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/ sincer, pentru mine el se potriveste cel mai bine.

| PretulCorect a răspuns:

Eu urmaresc https://astrosfera.ro/. Dupa mine Astrosfera.ro e cel mai tare!

| ourdumitru a răspuns:

Simplu si clar: horoscop.ournet.ro