| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea face un curs de prelucrare a filmului fotografic?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

In era digitala inca mai traiesti cu vechi nostalgii?
Oricum a trecut vremea lor.Si unde mai pui faptul ca nici nu mai gasesti pe piata solutii pentru prelucrarea filmelor.(revelator, fixator)

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde in ce localitate traiesti. Intereseaza-te la foto-studio-urile din zona.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu mai gasesti revelator si fixator? am frigiderul plin! vezi ca au si pe www.f64.ro. daca esti din bucuresti sunt cursuri foto la http://www.updalles.ro/