| Laura_4311 a întrebat:

Unde gasesc pui shih-tzu la un pret maxim de 200 lei?

2 răspunsuri:
| biancutsa_7385 a răspuns:

Intra pe situ-ul asta si alegi orasul in care locuiste sau orasul din care vrei sa iei catelul. poate ai norocul sa doneze cineva un pui. http://www.adoptiicaini.ro/pe-alese/.funda?

| ioana100 a răspuns:

Nu iti da nimeni la asa pret darmite sa ti-l doneze! mai bine incearca sa strangi bani sau sa adopti unul de la un adapost,ei au mai mare nevoie de stapani,mai bine,daca nu-ti permiti,nu-l lua,vaccinurile costa la fell si celelalte lucruri necesare,in cazul tau, mai bine i-ati un papagal, este foarte scumpicsi nu costa asa mult!