| anonim_4396 a întrebat:

Unde mai am voie sa ma dau pe role?

5 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Oriunde, in parc, la tine pe strada.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu sunt restrictii... In parcuri s-a interzis doar accesul bicicletelor (in Bucuresti)... Poti sa te plimbi oriunde cu rolele... de preferabil nu pe strada... Daca o faci... fi foarte atent, poarta casca, mergi de preferabil in grupuri organizate... Depinde si de orasul in care esti...

| andi a răspuns:

Oriunde unde se invart rotile, numai sa nu te pui tu in pericol sau sa-i pui pe altiiwinking

| andi a răspuns:

Pe camp nu ai cum!winking

assiris
| assiris a răspuns:

Dar unde ai auzit tu ca nu ai voie, in afara de carosabil unde este intr-adevar periculos?