| Gatsby a întrebat:

Unde merg sufletel animalelor dupa ce mor"

Răspuns Câştigător
| midnite a răspuns:

Intrebare este intresanta, siin acelasi timp delicata, depinde foarte mult de perspectiva din care vezi lucrurile, insa un raspuns cu baza certificat nu cred ca o sa primesti. Personala: cred ca animalele nu au cuget si ratiune, sunt niste finte instinctuale, insa daca ma gandesc la cainele si pisici mei observ iubire si dragoste, cea ce inseamna atasament, in relatia om animal domestic, unde merg? nu stiu, noi nu stim nici macar ce se va intampla cu noi, probleme grele oricum.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri

| raduradu2014 a răspuns:

In iad sau rai...

| dryft3r a răspuns:

Depinde daca au fost bune, sau rele. (ce intrebare pui si tu).

| Gatsby explică (pentru dryft3r):

Cum poate un animal sa fie rau'''daca de exemplu un urs mananca un om, o face de foame nu din invidie. oamenii cum mananca animale. asta inseamna ca merg in iad''

| misterioasaA a răspuns:

Asta nimeni nu stie. E o intrebare foarte interesanta dar totusi dificila. Incearca sa fii preocupat de lucruri la care pot fi gasite raspunsuri.