| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Unde pot gasi online o imagine cu un model de haina pentru caine pe marimi, of nu stiu cum sa ii zic da sper sa intelegeti (e grafica) ca sa fac eu haina?

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Http://translate.google.ro/....../translate
De aici cred ca te poti inspira.
Dar aici sunt putin mai clare:
http://translate.google.ro/....../translate

6 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Lovelyx3Friendly explică (pentru emabrumareanu29):

Nu mersi, si acesta nu e un site precum ejob ci este TPU! tu puteai sa raspunzi la intrebare in loc sa iti faci reclama sau vanzare, si daca tot te intereseaza am fost si inca sunt reprezentant la avon, oriflame si ladys, dar nu ma dau mare si nici nu imi fac reclama pe TPU, si daca cineva vrea sa se faca reprezentant la ladys, se poate inscrie online pe SPAM ...deci tu cautai doar clienti!

| Lovelyx3Friendly explică (pentru Lovelyx3Friendly):

Imi cer scuze pentru cuvantul "spam" scrisesem link-ul da oricum nu conteaza, faza e ca TPU. nu e facut pentru reclame!

| Liulala a răspuns:

Poti gasi pe www.cateicufite.ro si acolo ai cate modele vrei intri si mai departe te descurci