| emilia21 a întrebat:

Unde pot gasi un loc cu mai multi caini in judetul caras-severin, pentru a lua unul! imi doresc un catel, si nu stiu pe unde pot cauta?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Daca esti multumita cu o corcitura poti gasi cu usurinta la padoc(adapost pentru caini).
Daca esti pretentioasa poti cauta pe la asociatia chinologilor ceva cu pedigree si vaccinuri la zi.
Deasemenea mai gasesti si pe la targul de animale(obor) care se organizeaza de primaria orasului saptamanal.

Bula
| Bula a răspuns:

Iesi orinde pe strada, gasasti destui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o excursie pana la Valiug si acolo pe langa casele de la lac gasesti o multime de caini frumosi

| leinad a răspuns:

Daca poti sa ajungi la arad, acolo este un adapost pentru animale de companie unde oameni si-au dus animalele (cateii)pentru ca nu au cu ce sa-i intretina. a fost recent si un reportaj la pro tv pe tema asta.bafta!