| Andree2234 a întrebat:

Unde pot să găsesc figurine sau Cartonașe cu Dragon Ball?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La prietenasii dupa FaceBook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emag, carturesti, ozone, jocuiri noi, etc. Poti folosi google-ul.
https://www.emag.ro/search/dragon+ball+z+figurine
https://tinyurl.com/35zpv9zh

| Andree2234 explică (pentru anonim_4396):

Jocuri am de Psp și pe laptop de pe Steam.In Cărturești sunt scumpe oricum și pe Aliexpress sau Amazon

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andree2234):

Nu ti-am spus nimic de jocuri. Site-urile respective vand si figurine nu doar jocuri.
Nu o sa gasesti figurine la 2 lei dar poti incerca sa cauti ceva mai ieftin la mana a doua pe olx/Facebook marketplace.

| Andree2234 explică (pentru anonim_4396):

Nu am zis ca vreau figurine de 2 lei. Știam despre site-urile respective și ce vând dar mulțumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andree2234):

Ai afirmat ca si pe Aliexpress/Amazon sunt scumpe cu toate ca au si figurine la niste preturi foarte mici, de aici reiese ca vrei ceva mai ieftin de atat, so...
In plus daca stiai de site-urile respective de ce ai mai intrebat? Cu ata mai mult cu cat dupa ce ti-am sugerat site-urile ai spus ca ai deja jocuri, ceea ce demonstreaza ca nu stiai mare lucru.

| Andree2234 explică (pentru anonim_4396):

Ba știam de unde știi ce știu eu probabil ca știu mai multe decât tine. Poate la salariul tău sunt prețuri mici mai ales pe Amazon. Aliexpress are prețuri mai ok.