| FlowerRoseRose a întrebat:

URGENT! Hamsterul meu e bolnav rau. stiti vreun veterinar (ceva cu animale) plzzzzzzzzzz FUNDA LA CEL MAI RAPID(SI CORECT, BINEINTELES)

3 răspunsuri:
| FlowerRoseRose explică:

Pai undeva pe la cinematograful dacia, dar lasati ca am descoperit un veterinar pe la ceame, si oricum se pare ca hamsterul meu incepe sa isi mai revina adica: mananca, e activ, bea apa, respira mai bine... dar va multumesc oricum. sunt sigura ca m-ati fi ajutat, dar daca stiti ceva mai bun... va astept.

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Spune-mi unde stai si iti zic cel mai apropiat veterinar

| lamborghin1 a răspuns:

Unde stai?