| Ardeleanuldepenet a întrebat:

Urmează să primesc un motan, parcă e de rasă, dar nu știu ce rasă.
E ca o pisică tigrată și are coada stufoasă.

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Daca zici ca e de rasa, si daca e conform descrieri tale atunci vei primi(posibil) o pisica American Wirehair Birmaneză.E o rasa destul de frumoasa si populara. Feicitari!

| Sebastian777333 a răspuns:

Siameza

Răspuns utilizator avertizat
| GHoST013 a răspuns:

Daca este de rasa trebuie sa fie insotit de un pedegree, un act care confirma ca motanul este de o rasa pura. Daca nu are acest act nu poate demonstra nimeni ca pisica are rasa pura. Probabil este o birmaneza. Nu conteaza oricum. Important e sa il iubesti la fel si daca e de rasa si fara si o sa-ti ofere o afectiune pe masura.