| anonim_4396 a întrebat:

V-a plăcut filmul Undisputed 3, mai ales de "rusnacul" acela Uri Boyka, când încep aia sa se bată pe acolo fac rupere "de nori roșiatici " >- deci v-a plăcut filmul? big grin

16 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Daa... tare rau filmu, recomand tuturor toate partile.

| Narfundo a răspuns:

Da super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unul dintre cele mai bune filme pe care le-am vazut.imi place atat de mult, incat cred ca ingnorantii nu merita nici macar sansa de a-l vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unul dintre cele mai bune filme pe care le-am vazut.imi place atat de mult, incat cred ca ingnorantii nu merita nici macar sansa de a-l vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are cum sa nu placa cuiva acest film, doar incazul in care este un ignorant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ca ati primit raspunsul dar nu il postati mersi mult sunteti niste scumpi. Si daca am vrut sa creez cont sa ma loghez nu merge foarte tare bravooo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da a fost tare de tot pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal doar juca cel rolul de a fii cel mai complet luptator din lume

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super tare mai ales rusnacu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte tare filmul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a placut filmul si rusnacul si turbo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misshtoo. mi-a placut foarte mult mas uita in fiecare zi la el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mistoo. tare filmul... m-am uitat de 3 ori la el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ziceti niste filme cu uri boyka? plzzz