| MeGustaaaaa a întrebat:

Va implor din tot sufletul meu va rog vizitati-mi blogul si uitati-va la articole.Blogul e http://animalele.eublog.ro si daca vad ca ati participat la concursul lunii august va dau funda! CItiti mai jos si veti putea lasa comentarii cu intrebari si eu va rspund.Va rog frumos intrati!

6 răspunsuri:
| MeGustaaaaa explică:

Pentru nimic.Si daca va rog sa trimiteti mai departe pe messenger si TPU blogul meu va rog.Multumesc.

| MeGustaaaaa explică:

Multumesc Matilda, multumesc tuturor.Asa ca va rog, faceti-va membre daca doriti.Eu scriu in fiecare zi pe blog, asa si concursuri lunare si teste saptamanale.

| Laura1092 a răspuns:

Eu am participat. Te-am scris un comentariu cu raspunsurile desi nu sunt specialist la animale. Numele cu care am participat este Laura1092 ca si aici pe TPU!

| AnaEindragostita a răspuns:

Eu nu prea stiu despre animale cam nimic asa ca nu ma voi inscrie...dar multumesc pentru sfaturi trebuie sa imi scap cainele de purici!

| sonyaminia a răspuns:

Buna eu am participat cu numele de MATILDA.Mi-a placut foarte mult acest concurs si intr-adevar a fost distractiv! Bravo!

| Maaadaa a răspuns:

Va rog mult, puteti arunca o privire aici : furnicareala.blogspot, poate gasiti ceva pe placul vostru! Preturile sunt negociabile, multumesc! big grin