| ClaraLove a întrebat:

Va plac pisicile, dar caini?

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

Cum sa nu imi placa animalele doar sunt ca noi in afara ca au sufletul mul mai bun decat noi ele stiu cand sunt certate dar caini nu ataca ca nebuni cei maidanezi ei ataca daca dai in ei daca te apropi de osul lui daca te apropi de pui lor. si pisicile sunt foarte draguta ele vin mereu la tine si caini cand esti ranit sau ceva de aia se zece cel mai bun prieten al omului chiar daca se zice ca pisicile te tradeaza.

8 răspunsuri:
| Pufarinee a răspuns:

Eu ador CAINI! numi plac deloc pisicile! numi plac deloooccc

Răspuns utilizator avertizat
| tinaHd a răspuns:

Nu prea:*

| Yamx a răspuns:

Eu ador animalele de orice fel. happy

| Edynhooo a răspuns:

Pisicile mai putin, cainii la putere! Da ce intrebare mai e si asta? LOL

| DarkSecretAngel a răspuns:

Mie una imi plac pisicile puppy dog eyes Sunt niste animale care doresc dragoste si multa atentie, chiar daca toata ziua mananca si dorm. Chiar daca nu am o pisica a mea, mi-as dori una pe care sa o cocolosesc toata ziua.
De caini imi e frica, sincera sa fiu. Chiar daca unii sunt micuti si pufosi si dragalasi, cei mai mari sunt de groaza pentru mine laughing