| lore_9497 a întrebat:

Va rog...am nevoie de ajutorul vostru. Sora mea de 19 ani isi doreste ff mult un catel bichon maltez, dar parintii nostri nu isi permit sa il kumpere. Ea este foarte bolnava, are o tumoare pe creier, ne-am dori daca este cineva care poate sa doneze un catel, sau il kumparam dar nu putem oferi 200, 300 E. Va rog daca vreti sa faceti o bucurie, ajutati-ne. Multumesc. Contactati-ma pe adresa de e-mail scumpete_eco@yahoo.com

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna lore,
Acest site nu e tocmai locul unde ar fi trebuit sa postezi aceasta rugaminte. Posesorii de bochoni nu intra pe acest site deci e o pierdere de vreme. Mai bine incerci pe site-urile de animale.

Ar fi tot acolo daca nu ai cumpara un bichon maltez de rasa pura ci unul rezultat din imperecherea unui bichon maltez cu altceva. Inca pretul ar putea fi mult mai bun.
Pa, pa