| chocolate27 a întrebat:

Va rog din suflet daca stiti, sa-mi raspundeti! Care sunt motivele pentru care ar putea muri o catea dupa nasterea puilor? Poate fi varsta de vina? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| irinuca a răspuns:

Depinde de talia căţeluşei sau de vârsta ei. Dacă n-a avut încă un an, e foarte posibil să fi murit pentru că era prea mică pentru o sarcină. Multe căţeluşe de pe străzi mor din cauza asta. Ori s-a împerecheat cu un câine prea mare iar puii au fost prea mari pentru trupul ei firav.
Sigur că poate fi şi hemoragia dacă au fost complicaţii la naştere.

| aaaa12345 a răspuns:

De ca ti-am murit, depinde cum i-a nasacut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa cred, nusiu.Scz

| ZeRo_1970 a răspuns:

Poate din cauza hemoragiei?raised eyebrows

| Alexandra_7038 a răspuns:

Daca este bichon la ei este foarte periculos. Ei find mici de statura bla bla bla. iar puii find mici.bla bla bla este super periculos si de aia ti-o murit.