| Emma25 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, ieri mi-am cumparat o nimfa(baiat)si de ieri nu a mancat si nici nu a baut apa, doar se curata, a scos cateva spunete deoarece i-am pus eu sa se uite la alte nimfe.nu stiu ce sa ma fac. a dat doar de cateva ori cu ciocul pe osul de sepie.

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Nu fi ingrijorata,asa se intampla cu ele cand isi schimba locul.
Eu am avut doi perusi care au procedat la fel cand i-am adus. Le trebuie o perioada de acomodare cu noua casuta,cu locul, cu atmosfera. Trebuie sa vorbesti mult cu el, sa simta ca il iubiti si, cel mai important lucru sa-i cumperi pereche.
Numai bine!