| IMissYou123 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Ieri seara tatal meu a calcat pisica cu piciorul. Din cate mi-a spus el, s-a zbatut si a crezut ca moare. El mi-a zis de abia azi de incident, deci nu stiu unde a calcato. ea poate sa mearga dar i-a curs sange din nas, doarme toata ziua si nu vrea sa manance. Ce ar trebui sa fac? O sa moara? Tin sa mentionez ca tatal meu are intre 90-100 kg. Funda!

2 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Mda are hemoragii interne daca nu mergi cu ea la un veterinar o sa moara

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Ar trebui sa mergi cu pisica ta cat mai repede la veterinar