| Antonia30 a întrebat:

Va rog sa scuzati categoria dar probabil ca aici sunteti mai multi ce acceseaza aceste intrebari si de aceea vreau sa va intreb ceva important lebat de un catel. (Inca odata imi cer scuze pentru categorie)
Deci, nu stiti pe cineva ce doneaza sau da pe gratis un pui de yorkshire terrier toy? Sau poate chiar voi faceti asta... Daca da, imi spuneti va rog caci imi doresc taremult unul, multumesc happy

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Nu doneaza nimeni catei din rasa asta.Strange ceva bani si-ti iei unul. Daca nu adopta unul din alta rasa.

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

1. Tu daca ai da pe un pui 300e, mai tarziu daca ar face pui ai da pe gratis?
Iti garantez ca nu.
2. Daca nu-ti permiti sa-ti cumperi unul, iti permiti sa dai peste 250e, doar in 2-3 luni? Daca doamne fereste pateste ceva, esti gata sa scoti 150-200e pe loc sau in 2-3 zile?

Intretinerea unui astfel de caine ca adult te costa aprx. 300lei/luna, iar ca pui dublu, mai ales pana la varsta de 3-4 luni.

Daca vrei neaparat un caine, mai bine mergi si adopta de la un adapost, faci si o fapta buna.

Un caine de rasa se cumpara, unul metis se adopta.

| Andr3i09 a răspuns:

Cainii astia sunt prea scumpi sa ii dea cineva pe gratishappy