| dyenutza01 a întrebat:

Va rog si eu ceva! An fost plecata cand s-a difuzat ultimul episod din paradisul blestemat! Imi puteti povesti si mie ce s-a intamplat? Va rog!

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Final fericitwinking
maura duran moare ca a fost atacata de un roi de albine
ajunge la spital e pe moarte si il cheama pe leonardito
nicolas il aduce si ea ii spune la baietel ca il uraste
si leonardito ii spune ca o iubeste tare si incepe sa planga
maura moare
nicolas si aymar se duc in cozumel si fac scufundari in mare
si aymar o pus perla neagra la locul ei, sub apa
cea care a gasit-o tatal ei inainte sa moara
si in apa nicolas a cerut-o de nevastalaughing
si ea a spus ca inca nu a pregatit nimic
si nicolas i-a spus sa se uite in fata
si acolo pe plaja erau toti invitatii
aymar s-a dus sa-si ia o rochie
si a avut un cosmar ca maura o omoara si o duce la altar cu sange
isi revine din cosmar
se imbraca si capitanul solis o duce la altar
vine si nicolas
si toti is imbracatzi in alb; X
se casatoresc se saruta
nicolas o i-a in bratze si cu rochia de mireasa se baga in apa
in mare:X
si asa se terminabig grin

2 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Maura moare intepata de albine, Aymar y Nicolas se casatoresc si totul se termina cu bine. David si Karina raman impreuna. frumuseii mei