| anne0303 a întrebat:

Vand bichon din mama fara pedigree si tata cu pedigree de 2 luni ( femela ) si precizez cainele l-am cumparat de asemenea de la o cunostinta insa din lipsa timpului nu am ce sa fac cu ea. Pe cine l-ar interesa sau stie vreun prieten ce vrea sa cumpere nu ezitati sa ma contactati. O dau cu 150 euro ( pret negociabil ) si daca doriti si un sac separat de mancare royal canin de 15 kg cu 1 milion jumate si sampon special pentru blanita alba.

Multumesc!

7 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Pune anunt pe :
www.e-pets.ro
www.tocmai.ro
http://ajuta-animalele.forumgratuit.ro/
Asi lua-o eu dar de unde esti?
Fundita?

| LoveNiki a răspuns:

Poti sa imi dai id-ul tau?

| LoloSkate a răspuns:

Doamnee esti nebuna! Preturi mai mari nu stii? Asa mai bine iau mascul, pui de la adoptii! cu 0 lei!

| Ancuta7878 a răspuns:

Chiar vreau. dar nu stiu daca ma lasasad

| anne0303 explică:

De ce sa nu te lase? Si eu mi-am convis parintii cu greu sa imi ia caini si iata ca il am insa totusi imi pare rau. De la scoala pana acasa fac cam 1 ora si ajung de obicei tarziu si nu are cine sa stea cu ea, as tine-o cu drag insa asta e thinking Doar trebuie sa le explici avantajele in a tine un caine si cu putin noroc vor accepta.

| anne0303 explică:

@AlexanderBoss Nu, nu sunt nebuna. La pretul acesta am cumparat-o si e normal sa o dau tot cu acelasi pret avand in vedere ca in plus i-am facut si deparazitarile si primele 2 vaccinuri pe care am dat totusi bani. Iar in legatura cu mancarea royal canin am dat pe ea 3 milioane si o dau cu aprox 1 mil nu e obligatoriu sa o ia insa aceasta oferta pentru mancare buna nu e de refuzat.

| anne0303 explică:

@LoveNiki
Sunt dintr-un municipiu din Cluj numit Gherla.