| Carnatel a întrebat:

Voi ce ati alege dintre o pisica si un hamster ca am o pisica da ii tare proasta dar m-am atasat de ea si mama a zis sa o dau ce sa fac sa o dau sau si sa imi iau un hamster cu el ce poti face?

17 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Pai deja te-ai atasat pe pisica si nu te-ai atasat de hamster. Deci tine pisica!

| whatevernvm a răspuns:

Pastreaza pisica sad Este mult mai simpatica si ...totus e a tahappy Mama ta nu te-ar fi dat pe tine la altcineva daca erai urata sau proasta...pentru ca esti a ei asa cum esti(nu inseamna ca si esti).

Asa ca pastreaza pisica:X

| whatevernvm a răspuns:

Scz nu am vazut numele happy Pune tot ce ti-am zis la masculinhappy

| Locaa a răspuns:

Nu se merita sa dai o pisica pe un sobolan, le.am avut pe amandoua si hamsterul ala pute(nu miroase)laughing) de trebuie sa.i faci curat toata ziua si nici nu traieste prea mult, vreo 3-4 ani.Hai pisicile! laughing)

| XByancaElenaX a răspuns:

Buna eu zic sa tii pisica dar fii atent ...sa te joci cu ea si nu o da...big grinptr ca o pisica te mai joci cu ea cu hamsterul rolling on the flooril iei si il pui o ata de gat si il plimbi in toata casalaughingzici ca te'ai atasat de ea, desii nu cred, nu o schimba. Aia saraca are suflet, nu se poate schimba asa de azi pe maine. Ai putea sa astepti pana trece o perioada buna si te plictisesti eventual de ea. Pisica e un animal tandru, elegant.Eu as alege sa raman cu pisica. P.S. Primesti sfat de la o adevarata iubitoare de animale insa! Nu in casa.aa si daca VREI hamster sa stii ca ai si cu ala ce face(sa te joci)doar ca vezi poate il calcilaughingBafta1

| mistikk a răspuns:

Dai pisica exact pe un soarece straight face de ce? Pastreaza pisica pentru ca te`ai atasat de ea si chiar daca tu poate nu`ti dai seama si animalele se ataseaza de oameniwinking

| blacklife997 a răspuns:

Pai.sfatul meu e sa pastrezi pisica. daca tot te-ai atasat de ea
mie oricum num-i plac hamsterii lol

| chRoNosSx a răspuns:

Cum sa fie ma pisica proasta laughing? Poate cand se joaca se joaca in asa fel de zici ca e proasta dar nu are cum. oricum HAI PISICILE laughing.

| campanario a răspuns:

Asa vorbesti de pisica aia de parca ti'ar fi facut viata imposibila! Daca zici ca te'ai atasat de ea, desii nu cred, nu o schimba. Aia saraca are suflet, nu se poate schimba asa de azi pe maine. Ai putea sa astepti pana trece o perioada buna si te plictisesti eventual de ea. Pisica e un animal tandru, elegant.Eu as alege sa raman cu pisica. P.S. Primesti sfat de la o adevarata iubitoare de animale insa! Nu in casa. Urasc parul prin casa happy

| princess a răspuns:

Cum sa fie proasta?laughing)mie imi plac pisicutele dar stau la bloc si este greu sa imi pot cumpara una, dar am avut 2 hamsteri,erau super dragalasi:Xma jucam cu ei, sunt asa draguti, mici big grin ii tii in pumn laughingmie una imi plac la nebunie, dar au murit nu stiu de ce ca ii ingrijeam sad nici nu iti dau bataie de
cap trebuie sa le dai mancare si apa atata si sa le iei o cusca spatioasa ca sa se joacebig grin jeje successs si app daca vrei hamster cu pisica ce faci?

| delakpanlaa a răspuns:

Pffff. lasa pisica oricat de proasta ar fi ea... hamsterul nu face nimic... cu pisica te poti juca, o poti mangaia, poti face o gramada de lucruri. Seara te poti culca cu ea, sa vezi ce relaxant e sa dormin in timp ce toarce pisica happy. Cu hamster nu poti face nimic, pe langa faptul ca pute in toata casa din cauza lui.

| RedHair a răspuns:

Defineste o pisica proasta si poate o sa pot sa-ti dau un sfat happy

| Teuta8941 a răspuns:

Jonglerii smug iei mai multi, ii rotesti, ii jonglaresti, apoi nu le mai arde de rotita. rotitele alea sunt inutile, adica la ce folosesc? sa arda hamsterii calorii sau sa se joace? pai daca e sa se joace, da-i ba o minge nu o roata. the truth about hamsters part I.

| kat2108 a răspuns:

Cum sa fie mai pisica proasta?
in primul rand pisicile nu gandesc, deci nu are cum sa fie proasta
si in al doilea rand, iti zic eu ca e de 100 de ori mai desteapta decat o rozatoare!
si daca dai pisica, cum naiba o dai? o arunci pe strada sa o calce masina?!
doamne fereste!
poti sa iti iei 101 hamsteri, dar te rog eu nu arunca pisica!
animalele nu sunt obiecte de care daca te-ai plictisit sa le arunci la gunoi!

| sndjulian a răspuns:

Pastreaza mataaaa

| sabinz a răspuns:

Pastreaza pisica, pentru ca te poti juca cu ea., emai draguta si mai desteapta decat un hamster.laughing

| Zuzix_3861 a răspuns:

Cu pisica poti sa te joci, sa o smotocesti, sa o perii, sa o tragi de coada chiar [ desi nu e dragut ], iar hamsterul nu doar ca miroase ingrozitor, dar trebuie sa ai grija sa nu fuga din cusca si chiar nu ai ce face cu el, decat sa te uiti la el toata ziua laughing. Alege pisica, e mai fun! [Parerea mea ]batting eyelashes