| greeneyesforever25 a întrebat:

Voi iubiti animalele?

Răspuns Câştigător
| infires a răspuns:

Buna.
Desigur.Pe caldura asta,nu ma mai gandesc la mine,sa ma racoresc,ci sa ii ajut pe ei, sa se racoreasca pentru ca au blama si cred ca e foarte greu sa rezisti pe caldura asta, eu am 2 caini,unul mic si alb (baiat,Rexi) si unul negru si mare (fata,Pinkky).Eu acum ma gandesc sa ii ud un pic cu furtunul,sa ii spal, ca sa nu se ajunga la sufocare.Tin foarte mult la animale, mai mult decat la propia mea viata.Cand vad la stiri ca oamenii au murit din cauza calduri,nu imi pasa,puteau sa se racoreasca (apa,inghetata,camera racoroasa, ventilator etc) dar daca vad caini ca sunt omorati sau ca mor, imi vine sa si plang.

Sper ca te-am ajutat!

11 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Eu cred ca voi puneti astfel de intrebari doar ca sa aveti multe raspunsuri si sa va vedeti intrebarea la "intrebari populare", nu rezolvati nimic cu asta! acesta e un site in care sa ne ajutam reciproc nu sa ne luam la intrecere cine cate rasunsuri are!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, din întâmplare.
Pa, pa.

| AdRiAn29DarK a răspuns:

Eu am doi papacali happy oricum ii iubesc foarte multhappy tot timpu ma joc cu iei

| greeneyesforever25 explică:

@ioana100 nu am nevoie de raspunsul tau stupid, mi se rupe de ce crezi tu.

| deiutaza45 a răspuns:

Da mai ales cainii u?

| VivianKorea a răspuns:

Logic de toate felurile! funda?

| edim98 a răspuns:

Da normal! joc Farmerama happy

| sissi1 a răspuns:

Da eu am un caine love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| ruxandrahjg a răspuns:

Nu, eu le urasc straight face singurele care imi plac sunt cele salbatice

| lallala07 a răspuns:

Da, am o pisica