| anonim_4396 a întrebat:

Voi iubiti animalele? Eu foarte mult si as vrea sai omor pe toti oamenii care le fac rau ( mai ales pe aia care omoara caini vagabonzi). De fapt pe aia as vrea sai chinui si sai torturez pana mor.

Răspuns Câştigător
| MissYouToo a răspuns:

Le iubesc foarte mult, dar nu toata lumea este ca noi doua. Eu as chinui la fel cum cineva a chinuit un cal, caine, pisica, etc, daca ai vazut sunt foarte multe cazuri date la TV, dar nimeni nu face nimic si nimeni nu vrea sa lupte pentru sprijinirea protectiei animalelor. Eu as fi de acord pentru prinderea faptasilor si chinuirea lor, asa cum au facut ei :bataia cu biciul, toporul etc a calului, chiar pus si in locul acestora sa vada cum e!

9 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu i`as tortura frate.Nu au mila`waiting de caini`...I`as chinuii pana ar muri.

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Eu iubesc si animalele si oamenii, de ce sa ii omori pe unii ca sa ii nu moara ceilalti, asa este dat sa fie, accepta.

| rolfenstein a răspuns:

Si oamenii sunt niste "animale"(unii).iar tu vrei sa.i omori?

| zalex98 a răspuns:

Eu iubesc animalele foarte mult, numai ca acum cateva zile am realizat ca intr'un fel e bine ca, caine de pe strada sunt omorati...stii de ce? Pt ca e mai bine ca sa le omoare decat sa traiasca chinuita pe strazi pentru ca exista foarte mult oameni care ii bat si le fac rau.

| KawaiiBroccoli a răspuns:

De acord

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie tinuti caini in adaposturi ca cum ar fi ca pe tine sa te omoare cineva, ti-ar place? Voi nu realizati nimic doar unii ca si ei sunt vietati si eu nici o musca nu pot omori. Ia puneti-va voi in locul saracelor animale. Catva dintre voi sunteti foarte buni.

| anca174 a răspuns:

Sti cati oameni si copii au fost muscati de cainii vagabonzi? Si ce vrei sa facem cu ei... nu vezi ca se inmultesc mai repede ca mustele? Decat sa stea pe strada si sa moara de foame mai bine sa ajunga in "raiul cainilor". Scz dar asta este parerea mea, eu una am fost muscata de caini si am ajuns sa imi fie frica sa mai umblu seara pe strazi.

| corina94 a răspuns:

Iubesc foarte mult animalele mai ales cainii! am o femeie pe strada care a otravit in jur de 10 caini inclusiv pe al meusad dumnezeu e mare si ii vede pe toti! eu cred ca toti oameni care fac rau animalelor or sa fie pedepsiti. stau si ma gandesc cum poate cineva sa omoare un caine cat de rau ar fi el...e ca si cand ai fi omorat un om si vorba aia cainele e mai sufletist ca omul!

| bublessely a răspuns:

Mie imi plac foarte mult pisicile.DAR ceilalti care iau animalele nu le fac rau, le protejeaza, au grija de ei.