| MiruFcrb a întrebat:

Voi iubiti animalelehee hee? (fundita.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Bineinteles ca le iubesc, le ador, sunt parte din mine! Adica cum poti sa rezisti tentatie de a arunca o bucata de paine unu catel orfan in ploaie? Este crud si pentru cea mai rea persoana sa hartuiasca un animal! Vezi, unii utilizatori ar raspuns, iubesc cateii, dar asta nu se rezuma numai la catei si pisici, ci la toate animalele!happy Raspunsul meu pe scurt ar fi: DA!
Protejati animalele, uneori ati dori sa fiti mai mult in preajma unui animal decat a unei persoane care sta pe interes!

Pa, pa... sper cat a fost buna parerea mea!

19 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

L e iubesc din tot sufletul meu.
Nu as putea trai fara animale.
Am un suflet foarte mare si sunt foarte miloasa. Mereu imi vina sa plang cand vad un animal amarat. sad

De cand sunt mica visez sa infiintez si in Romania (e in foarte multe tari) Politia animalelor.

Cine e cu mine?

Hai cu mainile pe sus. laughing

| hamham_1461 a răspuns:

Da le iubesc enorm nu pot explica, chiar daca nu ai pus intrebarea de ce cred ca vrei sa stii si de ce nu-i asa? de ce? pentru ca dragostea lor fata de a noatra este mult mai pura nu plina de rautate eile nu se omoare ca tiranii intre ele.sunt blande si ascultatoare. ele nu fac ceva rau fara sa nu fie provocate si oricum acesta esti instinctul lor de asi apara teritoriul. ele mereu sunt atente la tot. iar cele domestice in special cainele si pisica sunt atente la ce face stapanul lor.niciodata nu lasa la greu! fundita?

| ??? a răspuns:

Logic! Cine nu le iubeste? Mor dupa pisici, caini si cai. Caii ii iubesc sunt animalele mele preferate. day dreaming Tu nu iubesti animalele?

| AdelinaC a răspuns:

Nubig grin

| justMe29 a răspuns:

De ce nu? normal ca dalove strucklove struck nu inteleg dc dai fundita asa repede... sper sa nu te super ca am spus-o asa

| mafi5 a răspuns:

De ce nu leas iubii?

| Aegyo a răspuns:

Normal, eu zic ca toata lumea ar trebui sa iubeasca animalele, pentru ca si ele la randul lor sunt niste fiinte, la fel ca noi! Eu pur si simplu nu ii pot intelege pe oamenii care spun ca iubesc animalele si urmatoarea zi ii vezi ca injunghiaza un caine sau ca isi arunca hamsterul de la balcon... Dar, intr-adevar, exista persoane care NU SUFERA animalele, de exemplu bunicii mei laughing dar nu ar face rau unui sufletel nevinovat asa cum multi o faccrying

Ideea este ca fara animale nimic nu ar mai fi la fel. E ca si cum ai omora un om cand omori un animal... Ma rog... Sper ca si tu iubesti animalele la fel de tare ca si mine happy Pupici :*

| Ana a răspuns:

Da, si cel mai mult catelusii.

| Angel0 a răspuns:

Da foarte mult.Pe unele dintre ele le ucidem si apoi le mancam.Citeodata ne plac si mielutii aia dragalasi si pufosi la cuptor, puisorii au proteine, iepurasii jucausi la ceaun.

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Da! uh?

| Michidutsa a răspuns:

Eu iubesc foarte mult animalele in special cateii :X. Am si eu un catelus happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iubesc animalele(in special cateii:X). Deci, daca vad un nesimtit ca bate un animal asa ca "vrea" el, ori il iau la pumni si la suturi, ori daca e ceva mai ascutit langa mine, (un bat in forma de sulita... ceva) iau acel lucru si incep sa il intep pe handicapatul ala care bate bietul animal pentru nimic.Aia care bateau animale (le-am dat o scurta lectie de viata...big grin) fugeau de mine si toate animalele ma urmaresc sa le apar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
love struck

| nodeerskulls a răspuns:

In unele momente, le iubesc mai mult decat iubesc oamenii. Si mi-e mai mila de ele decat de ei.

| Paty3 a răspuns:

Normal.

| Georgelxxel a răspuns:

Da, foarte mult.

| MariusToc a răspuns:

Da

| Raz11 a răspuns:

Da mai ales cateii

| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

Foarte, foarte, foarte mult le iubesclove strucklove strucklove struck am si un catelusbatting eyelashes