| Reed a întrebat:

Vreau sa adopt un catel husky max un an daca se poate, de cativa ani imi doresc un astfel de exemplar dar nu am bugetul necesar va rog sa ma ajutati.

6 răspunsuri:
| Larisa211 a răspuns:

Cauta de la prieteni chiar daca nu e certificat tot e de rasa, nu?

| anda06anda a răspuns:

Verisorul meu are un catel husky si il duce in ia in fiecare iarna la munte! cand o sa iti iei un astfel de caine asta va trebui sa faci si tu!

| Reed explică (pentru anda06anda):

Mai intai sa am unul si dupa fac orice pentru el :d

| aura23acp a răspuns:

Daca nu ai bugetul necesar sa poti avea un exemplar dar gandeste-te ca va trebui sa ai si buget ca sa il poti creste : mancare de catei, veterinar etc. acest gen de catel este foarte pretentios si trebui sa ai foarte mare grija de el! trebui sa se obisnuiasca cu tine de mic

| Reed explică (pentru aura23acp):

De veterinar nu imi trebuie ca e tata iar mancare pentru catei nu e problema ca ma descurc foarte bine il pot intretine si ii pot satisface orice dorinte numa ca nu imi permit sa cumpar un astfel de caine

| Engel_Maria_1966 a răspuns:

Am un caine husky, pentru adoptie cu ochi de culoare diferita.