| Stèfania1234 a întrebat:

Vreau sa cumpar un pudel pitic (de preferat maro) din Buzau sau Prahova.am cautat pe internet insa nimic...Cine ma poate ajuta? big grin FUNDA! tks

4 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Adoptiicaini.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un sobolan de canal tongue

| frikk a răspuns:

Lasand glumitele deoparte prin timisoara =))=))) am gasit ceva
http://www.publi24.ro/......96b56.html
acum daca ti-l doresti cu adevarat va trebui sa faci un drum :D sau vezi ca ai acolo un nr de tel poate ti-l livreaza la domiciliu.omu cica il da la 150 euro :) dar mai negociezi cu el si mai scade din pret (sau vezi cat poti tu sa-i oferi). Acum parerea mea daca nu gasesti in buzau / prahova cautati alta rasa(pudelu e mai complicat)succes;)

| Crisstttina a răspuns:

Haha happy