| alexandra_1780 a întrebat:

Vreau sa cumpar un terrier australian pitic.....ma puteti sfatui de unde pot cumpara?

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

E o rasa destul de rara, cel putin la noi, cred ca nici nu avem vreo canisa in tara care sa se ocupe de aceasta rasa.
daca iti doresti atat de mult intreaba google de astfel de canise din afara.
eu ti as recomandasa te orientezi spre alta rasa, mai acesibila la noi. iar daca vrei un terrier westie sau scottish ar fi o alegere asemanatoare.
bafta!

1 răspuns:
| alexandra_1780 explică:

Mersi pentru rasp dar eu locuiesc in italia si aici am vazut mai multi dar un catel costa cam 1500 euro si credeam ca la noi e mai ieftin