| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa imi cumpar rolele, dar nu stiu la ce magazine sa imi iau. (Sunt incepatoare)...Astept linkuri cu magazine, sfaturi si poze. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

La cora daca nu vrei de fite si pentru incepatoare nu iti trebuie scula pe bascula bafta

| Fredie a răspuns:

Buna. Hervis ul are role faine, dar poti gasi si in hypermarketuri de genul Cora, Auchan, Carrefour. Ca firme stiu ca cele de la Fila sunt super ok, asa pentru un buget decent. Pa, pa.

| ciufulix de menta a răspuns:

Se gaseste in carrefour

uite un link http://metropotam.ro/......razors.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati role Active.
Nu conteaza daca esti incepatoare, e ft simplu sa mergi pe role, si cu timpu nu vei cadea. Chiar mi'ai facut pofte de role deci o pun pe mama sa imi ia laughing.