| Serendipity17 a întrebat:

Vreau sa imi fac un hobby... sa imi ocup timpul liber cu ceva. Aveti vreo idee ce asi putea sa practic?happy

7 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Taekwondo http://www.youtube.com/watch?v=wdmr3pNinoU

un sport lejer :))

| CatalinInside a răspuns:

Ce iti place tie

| koko a răspuns:

Skateboarding

| Psihiatra a răspuns:

Ce crezi u ca`ti place si ca te pricepi. Spre exemplu, eu practicam echitatia, desenam, pictam, dansam tecktonik, dar acum nu prea am timp. Fa ceea ce te inspira si ce te simti bine practicandu`l.Nu ar fi rau sa faci un sport gen voley, tennis sau inot, dar si ceva in legatura cu arta:sa pictezi, sa canti la un instrument(daca poti si stii). Mult noroc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cosi goblen

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu de ex iau cursuri de calarie si e foarte relaxant poti sa faci un sport basket tenis inot etc sau poti sa iei lectii de dans actorie