| LoLiLop a întrebat:

Vreau sa imi iau un animal, dar nu stiu ce. Voi ce sugerati? Un caine Canishe pitic sau o pisica Albastru de Rusia?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți mâța.

| IonutCG90 a răspuns:

Bună. Răspunsul e 50%. Dacă locuiești la casă casă îți recomand PISICĂ.

În schimb, ceva complet diferit, dacă locuiești la block, pisică! tongue big grin

Le ai aici în poză happy:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_cat_breeds

| WarriorCat a răspuns:

Daca locuiesti la bloc i-ati o pisica.
Daca locuiesti la casa i-ati un caine.

| amaadina a răspuns:

Un caine Caniche, Bichon sau chiar Pomeranian. big grin Depinde cat buget ai. happy

| Levelstar a răspuns:

Acum depinde si de ce iti place mai mult, adica pisica sau caine.In locul tau as alege cainele canish, de ce? pentru ca nu suport pisicile laughing.