| alinaadina2 a întrebat:

Vreau un animal de companie puteti sa imi recomandati cateva funda

Răspuns Câştigător
| TonyRoMan a răspuns:

O ţestoasă,eu mi-am luat, şi evident nu face zgomot, păr, nu necesită prea multă ingrijire, si mâncare. Funda?

4 răspunsuri:
| anonymous1sau1nu a răspuns:

Eu am bichon frise foarte simpatic..nu lasa par decat o saptamana pe an respectiv primavara. daca il inveti de mic afara il certi invata repede si tine in el pana il scoti afara si mie unu nu-mi roade nimic prin casa.dar ii iau eu de rontait asa ca nu ar avea motiv sa-mi manance si altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un hamster, un catelus, o pisicuta.
Te pup!

| Iosif9977 a răspuns:

Poti sa iti iei un hamster, sau un porcusor de guineea sau un papagal, o pisica, un caine,

| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, Alina

Un papagal sau un caine sunt tare draguti la casa omului, vorbind de caine bichon.Nu lasa par, se educa usor.

Pa, pa!