| TaniaQrs a întrebat:

Vreau un caine si stau la apartament numai cu mama, si ei ii plac patrupezii, dar totusi ezita cand ii spun ca vreau sa imi cumpar unul. Banii pot sa ii strang si singura[da sunt constienta ca is in jur de 250-300 de euro], dar am o problema: trebuie sa fiu majora ca sa pot sa il cumpar eu? Si daca aveti si solutii cum sa o conving sa-mi iau un pug. is bine venite.
Mersi anticipat.

1 răspuns:
| radwoo24 a răspuns:

Nu trebuie sa fii majora. Solutii: spune-i ca mai mult va fi pe afara cu tine, o sa-l plimbi, o sa-l inveti sa faca la cutie si ii spui ca ai cu cine sa stai cand ea e plecata ( ultima e cam aiurea da' nu-mi trece nimic prin cap happy )