| Lala20 a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste titluri de filme care le pot descarca de pe internet, filme de vizionat in familie, adica fara prostii, comedii sau aventuri, dar nu imi ziceti titluri gen Singur Acasa sau alte filme vazute de toata lumea deja! Ceva mai special si interesant, sa nu adormi la el! Nu e obligatoriu sa fie cu Craciunul, dar e Ok oricum. Mersi si funda!

Răspuns Câştigător
| mmeee79 a răspuns:

Another cinderella story; Camp rock(1,2); Cinderella story 2004; 13 going on 30; Never back down; Raise your voice; Twilight(toate); 17 again; Just my luck; Mean girls; Wild chil; Odd girl out(:X); Crossroads; Greta; The perfect man; New york minute; I love you Beth Cooper; Aquamarine; Sleepover; When in Rome; Freaky friday; Bring it on(toate); John Tucker must die; Beauty and the briefcase; High school musical (toate); Bandslam; How to lose a guy in 10 days; Princess protection program; August Rush(:X);
Scary movie; Scream 4 ; Legion; The final destination; House; Casablanca; One missed call; 300 ; The graves; The grudge;
Ace ventura; Avatar; Ice age; Titanic; The bounty hunter; Iron man; Undercovers; Killers...happyMy Sassy girl; Love don't cost a thing; Letters to Juliet; Dear John; License to wed; Saved; Her best move; She's the guy; Because I said so; Labor pains; To save a life;

ti-am dat mai de toate felurile(si comedii romantice)dar sunt si filme de dragoste triste printre ele

toate sunt minunate!:X

ti le recomand cu caldura.Numai bine:*
P.S. - eu ti-am scris de toate aici

Un an nou minunat si plin de impliniri!

3 răspunsuri:
| ddanaraluca a răspuns:

Little Man
50 First Dates
Ramona and Bezus
Dead or Alive
16 wishes
cam atatea imi vin in mintebatting eyelashes... funda?

| iuly97 a răspuns:

Pai.Salut de inceput.
Singur acasa 1, 2
Cum a furat Grinch Craciunul
Un Craciun de neuitat
Jack Frost
Trapped in Paradise
Miracolul de pe strada 34
Elf

| hrysty a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3(Home alone)