| anonim_4396 a întrebat:

1.La-La Band sau RBD?

2. Ce credeți că iubesc eu cel mai mult pe lume?

3.Visele chiar se împlinesc?

4. Ce vis vi s-a împlinit?

5. Dumnezeu chiar există?, nu mai știu ce să cred!

P. S. Răspundeți la toate întrebările pe rând, numerotându-le.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
1- as alege altceva, dar pentru ca trebuie sa raspund aleg RBD
2- normal ar fi sa iti adori familia, dar gandurile tineretului de azi, lasa de dorit
3- se inplinesc atunci cand chiar crezi in ele, cand te astepti mai putin, si daca ai si buget, visele depind in mare parte de sanatate si buget
4-pai multe, dar cel mai mare a fost acela cand m-am casatorit a fost sa am baiat si fata, si multumesc bunului Dumnezeu ca mi sa inplinit visullove strucklove struck cu toate ca mai voiam copii, dar nu a fost sa fie.straight face
5-binenteles ca exista, daca el nu ar fi fost, noi nici atat
nu te condamn ca nu crezi, pentru ca e tipic generatie voastre, dar incearca sa crezi vei vedea ca nu ai nimic de pierdut.o zi buna!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.La-La Band 2.Prietenul si familia 3. Uneori 4.Sa am pe cineva care sa ma aprecieze si sa aiba incredere cu mine. 5.Sigur ca da.Normal. Sper sa-ti fie de ajuns! Pa!

| biancabellaa a răspuns:

1.avand in vedere ca La-la band nu'mi place aleg rbd
2.pe mama ta
3. daca chiar vrei si ai credinta se va indeplini. crede'ma
4.sa fiu cu baiatu' care'mi place chiar daca noi ne'am despartit visul de a fi cu el mi s-a implinit
5.da numai ca ne pune de multe ori la incercare sa vada daca chiar credem in el

| brutmunt a răspuns:

1 Lala band
2 Familia si prieteni si animalele
3 NU chiar toate dar daca incerci atunci vei reusi
4 Sa am o famili foarte buna sa fiu sanatoasa si sa am multi prieteni
5 Da El este Tatal tuturor oamenilor si nu stiu ce mas face fara El pe el il iubesc mai mult decat pe famiilia mea
P.s te rog da-mi funda ca nu am nici una te rog.Multumesc.

| Andrei2421 a răspuns:

1.esti o proasta
2.nu stii sa scrii
3.nu se accepta astfel de intrebari
4.tot 1
5.copila retardata

| Elena97M a răspuns:

1.rbd
2.viata
3. daca exista vointa, da
4.acela la care am sperat
5. exista

| Andreea19Alina a răspuns:

1.Mie personal nu-mi place LA LA band si iubesc trupa RBD.
2. Familia.
3. Daca crezi cu tarie in ele si lupti pentru ca ele sa devina realitate, atunci da!
4.nu ma pricep prea bine sa-ti dau exemple.sorryyyyy.
5.Daca n-ar exista, nimic n-ar fi pe lume si el ne vede si ne aude mereu.Cred ca pui intrebarea asta deoarece treci printr-o perioada dificila dar sa stii ca orice s-ar intampla el te va indruma pe drumul cel bun.