| Vikim a întrebat:

1. Salut, rog seriozitate, îmi puteți spune vă rog dacă există o platformă sau ceva în România, unde aş putea găsi afaceri la început de drum ( aş dori să investesc în ele )

2. Aş dori foarte mult să încep afacerea mea, dar nu am o idee, sunt blocat, rămân blocat tot timpul

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a face o afacere reusita trebuie sa ai un obiect de activitate la care te pricepi foarte bine si te pasioneaza.
In caz contrar, risti sa nici nu poti recupera macar investitia initiala.