| GaleataDeChiftele a întrebat:

A 3 oara e cu noroc nu? Ayan multumesc din suflet pentru ajutor am luat unlocker si a sters programul dar in folder a ramas o aplicatie care nu o poate sterge nu mi dau seama. Imi mai poti da un sfat? Sau oricine stie

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe bara de activitati\deschizi manager activitati\procese\ii intrerupi activitatea\clic dreapta pe el, inchidere arbore procese\stergi cu unlocher. Daca nu-l poate sterge pe loc esti intrebat daca il sterge la restart\clic, da