| casalux10 a întrebat:

A facut careva vreo promovare cu www.promovamsite.com sunteti multumiti? Ce sfat imi dati sa comand sau nu pachet de promovare? mersi!

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Ei sunt pe 17 in google pentur "promovare site" (pagina 2 spre final).
Daca pe ei nu pot sa se urce pe prima pagina, de ce crezi ca te-ar urca pe tine?
Bafta

| casalux10 explică (pentru CataC):

Vad ca sunt pe prima pagina la unele cuvinte cheie

| mihai0882 a răspuns:

Salut.
Am dat si eu de ei..au oferta foarte buna dar par cam dubiosi. Am luat legatura cu ei si mi-au zis sa trimit banii prin western sau money gram undeva in Grecia. Plus ca am gasit alt site cu aceleasi oferte si cand dai click sa faci comanda te trimite la acelasi formular...de pe promovamsite.com.

casalux..ai mai apelat la ei sau in alta parte?

| casalux10 explică (pentru mihai0882):

Eu am apelat, sunt destul de multumit, eu am platit prin paypal, dar vad ca au mai multe optiuni de plata. mi-au raspuns la orice intrebare trimisa.vad ca are preturi destul de ok, mai ales la backlinkuri