| BubleBluexD a întrebat:

A fost cineva plecat in Spania in Almeria, cu contract de la o firma din Pitesti S.C Iberia Eurotravel Trans S.R.L, la ambalat de rosii? Vreau informatii despre aceasta firma, sa ma asigur ca este o firma serioasa.

Fundita.
Multumesc:*

1 răspuns:
| AndySpino a răspuns:

Eu nu am auzit de aceasta firma, dar in Spania merge cel mai bine la Portocale si la sere, in Spania sa stii ca salariile sunt destul de mici, si daca vrei sa iesi cat mai ok poti lucra doar ceva de sezon cateva luni, si sunt la unele firma cazari destul de nasoale din cate am auzit.