| njohn a întrebat:

A primit cineva vreodata vreun tricou de la TPU?; eu cred ca is niste mincinosi (a trecut vreo 2 luni si nimic), ar iesi in pierdere sa dea in fiecare zi cate un tricou big grin

Răspuns Câştigător
| lascuiulian92 a răspuns:

Premiul ala e de fatada bro big grin ca sa acceseze romanu` cat mai des site-ul laughing

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu vorbești serios? Normal că absolut toți cîștigătorii își primesc premiile. Aici, nu a făcut nimeni (referindu-mă la administratori) promisiuni false, doar de dragul "rattingului".
Crede-mă, s-au primit și premii mai consistente decât un biet tricou, dar probabil, ești nou pe site, ori, dacă nu, înseamnă că îl vizitezi mai rar. Userii mai vechi, știu că AICI, orice promisiune este onorată.
Dacă ești sigur că ai câștigat, și dacă ai nelămuriri, scrie aici, iar a doua zi, vei primi răspunsul.
http://www.tpu.ro/contact
Chiar nu știu de ce nu le-ai scris până acum...