| DeathBat6661 a întrebat:

A-ti uitat vreodata de ziua voastra de nastere?confused

Dar a unui prieten/prietena foarte bun?

happy

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Cum sa uit de ziua mea laughing nu laughing, am mai uitat ziua vreunui prieten dar a mea in niciun caz

| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

De ziua mea de nastere? thinking Hmm... Nu chiar, insa de a unui prieten sau ruda dahee hee
Ah, de fapt... mi s-a intamplat in dimineata zilei mele de nastere, la cateva minute dupa ce m-am trezit sa nu imi dau seama, dar probabil ca eram adormita oh go on
Cel mai penibil m-am simtit cand am iesit cu o prietena prin oras, am vorbit la telefon si de abia ziua urmatoare mi-am dat seama ca fusese ziua ei laughing
A fost culmea!

Buh-Bye!

| ForbiddenLove a răspuns:

De ziua mea nu am uitat insa mi s-a intamplat ceva mai stupid.Am crezut ca ii ziua mea cu o saptamana mai repede... apoi m-am uitat intamplator in calendar si mi-am dat seama ca ziua mea este saptamana viitoare laughing
De ziua unei prietene foarte bune nu am uitat big grin

| andreeaaa1 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De a mea, chiar anul acesta şi împreună cu mine, au uitat toţi, părinţi, prieteni, colegihee hee.

De a unui prieten sau a unei prietene nu încă.

| Crinutza123 a răspuns:

Nu, da ce tu ai uitat?

| anonim_1658 a răspuns:

De ziua mea nu am uitat dar de ziua prietenilor mai am uitat