| Skarr a întrebat:

Acum 2 ani mi am luat un telefon SH si la scurt timp mi-a fost schimbata adresa principala dar inca ma lasa sa ma conectez si cu cea veche, dar pana acum mi-a fost sila sa caut cum se schimba. Acum am cautat dar nu gasesc nimic. Stie cineva cum schimb adresa? Adica numele adresei

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Despre ce adresă vorbești?!? Și nu mai puțin important, despre ce telefon (model) este vorba?

| Skarr explică (pentru mihai69):

Ideea era ca s-a schimbat Adresa random din Bucuresti. Ma refer la cea abc@yahoo.com a fost schimbata si nu stiu cum sa o schimb inapoi. Adresa mea veche este intr-un fel cea secundara si inca merge sa ma conectez cu ea. Dar ma enerveaza ca scrie alta adresa ca principala. Telefonul a fost un Samsung a5 2016. Si Adresa a fost schimbata in cristinica257@yahoo.com? si a fost complete random. Intr o zi m-am trezit ca am alta adresa.

| hyozanryu a răspuns:

Rog persoanele sa nu mai scrie adresele de email complete(risc de a fi sparte, primesti spam, etc)in cel mai rau caz scrieti asa exemplu 12343 coada de maimuta (arond) @ y1a2h3o4o punct com.Se colecteaza usor adresele.

| Skarr explică (pentru hyozanryu):

E ceva schimbat la adresa. Nu e chiar aceea care o am scris o mai sus laughing